Merhaba arkadaşlar ben Burak Y. peptidturkiye.com ‘un kurucusu ve geliştiricisi ortalama 10 yıllık spor geçmişi olan bu spor branşında sıfırdan kendini geliştirmiş ve Türkiye ye ismini duyurmayı başarmış bir projenin yöneticiliğini yapıyorum. Hormonlar konusundan başlarsak beslenme idman kabiliyetine kadar bir çok konuda kendimi geliştirdim ve bu birikimi sanırım artık siz değerli sporcularımıza aktarmanın zamanı geldi. Tüm bunlardan sebep sanalcoach.com ‘a hayat veriyor oldum. Sizlerin ilgi alakası ile kısa zamanda çok yol aldık ve bir çok proje ile karşınıza geldim her projede de beğeninizi topladığımı düşünüyorum. Beni tanıyan tanımayan bir çok kişiye bildiklerimi aktardım ve son sürat bu anlayış ile devam etmekteyim. Amaç hiç bir zaman kendi adıma söyleyebilirim ki para / maddiyat olmadı her zaman en değişilmez ilkem olan insan kazanmak üzerine kurguladım tüm manevi ve ticari hayatımı.

Bugüne kadar nice yarışmacılar nice hobi anlamında bu spora adapte olmuş arkadaşların gittikleri yolda ama az ama çok emeğim geçmiştir. Bu sporda kimse ” BEN OLDUM ! ” diyemez bende demiyorum öğrettiğim kadar öğrendiğim şeyleri es geçmemek adına öğrencilerimden yada yoldaşlarımdan.

Uzun zamandır camiada ciddi bir açık söz konusu eğitim, beslenme ve gelişim psikolojisi adına. Bu noktada bana çok dönüş oldu Burak hocam ücretli danışmanlık alabilir miyiz ? Beslenme planı alabilir miyiz ? vb. gibi sorular.. En sonunda böyle bir proje ile tüm arkadaşlara cevap verme gereği duydum. Evet arkadaşlar SANAL COACH ile tamamen benim bilgi birikimim ve daha fazlası ile hedefinize artık beraber koşacağız. Yapmanız gereken kendi isteğinize uygun paket yada paketleri tercih etmek ve sonrasında tarafımdan sadece ama sadece size özel hazırlanan programlar ile hedefe koşmanız.

Bu uzun ve zorlu süreçte sadece ” şampiyonların bildiği para ile satın alınamayacak sırları ” sizlere aktaracağım.