Tıbbi Sorumluluk Reddi

Yasal Uyarı!

Bu sitede ve uygulamada yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede ve uygulama'da yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet ve benzerin uygulamalara kesinlikle başlamayınız.

sanalcoach.com sitesinde ve uygulamasında yer alan bilgiler yalnızca eğitim ve bilgilendirme amaçlıdır. sanalcoach.com’da ifade edilen tavsiye, fikir ve görüşler, bir ilgili tıp uzmanının gerçek tavsiyesinin yerini almamalıdır. Yazarlar ve yayıncılar, bu web sitesinde ve uygulamasında yer alan bilgilerin doğru olduğundan emin olmak için elinden gelen çabayı göstermiş olsa da, bilimsel gerçeklerin değişime açık olması dikkate alınması gereken en önemli husustur. Dolayısıyla, sanalcoach.com sitesinde ve uygulamasın ’da yer alan bilgilerin tam doğruluğunu garanti edemiyoruz. Sonuç olarak, ne bu web sitesinin veya uygulamanın yazarları ne de yayıncıları, atlanmış, eksik veya tarihli herhangi bir materyalden sorumlu tutulamaz. Ayrıca, bu web sitesinde ve uygulama da yer alan yazarlar, okuyucunun rehberlerde veya ilgili uygulama içi kategorilerde gösterilenden farklı bir besin desteği kullanımından farklı sonuçlar aldığı durumlardan da sorumlu tutulamaz. Çevresel ve bireysel faktörler (genetik, yaş, cinsiyet vb.), herhangi bir ek maddenin etkililiğini genellikle değiştirebileceğinden sonuçlar farklı olabilir. Sitede veya uygulamada yer alan bilimsel makaleler Pubmed ve Google Akademik sitelerinden derlenerek alınmıştır. Eğer burada paylaşılan makale, araştırma gibi çalışmaların T.C. Anayasasına veya etik kurallara aykırı olduğunu düşünüyorsanız lütfen sanalcoach.com sitesindeki iletişim bölümünden bizleri bilgilendiriniz. Bilgilendirme yaptığınız takdirde konu tekrar incelenip eğer aykırı bir durum varsa ilgili paylaşım site veyta uygulamadan kaldırılacaktır. olarak değiştireceğiz.

Sorumluluk Reddi Beyanı

Bu web sitesini veya uygulamasını okurken, verilen bilgilerin, önerilerin ve verilerin kullanımıyla ilişkili tüm riskleri, yalnızca bu bilgiyi herhangi bir şekilde uygulamaya koymanın bir sonucu olarak ortaya çıkabilecek her şeyden sorumlu olduğunuzu kabul etmiş sayılırsınız.

Yasal Uyarı ve Sorumluluk Beyanı

sanalcoach.com, vücut geliştirme ve bu spor dalını takip eden farklı branşlar alanındaki son gelişmeleri, kapsamlı analizleri, kılavuzlar ve incelemeler sunmak için akademik çerçevede ziyaretçilerine sunan bir site ve uygulamadır.

sanalcoach.com’da ve uygulama içi paylaşılan bilgilerin içeriği, insanları eğitmenin doğası, okuyucularımızın paylaşılan bilgileri uygulaması ve meydana gelebilecek sonuçların değerlendirilmesi açısından bu bilgilendirme gereklidir. Bu nedenle, bu rehber, sanalcoach.com uygulamasının yasal yükümlülüklerini, bildirimlerini özetleyecektir.